Tipy na výlet: Březnové akce 2024 - kam vyrazit

Na jaké akce se můžete těšit v březnu? Připravili jsme pro vás seznam akcí v lokalitách, kde s námi rádi trávíte volný čas a dovolenou. Spíše jsme se zaměřovali na akce vhodné pro rodiny s dětmi, abyste se zabavili úplně všichni a strávili spolu hezký den.

 

Šumava

10.03.24, 10:00 

Transformers Show

Divadlo Klatovy


Klatovské divadlo přiváží TRANSFORMERS SHOW! Živí roboti Transformers, jakoby vystřižení z filmů, míří do Klatov! Tito hrdinové přímo před vašima očima ožívají, což bude pro vaše děti naprosto fascinující.

Užijte si interaktivní představení, kde vaše děti nebudou jen pasivními diváky. Děti potřebují vybít svou energii, a proto jsou zde zapojeny přímo do děje. Budou vykonávat pohybové úkoly, "aktivovat" Energon a pomáhat dobrým silám zvítězit nad zlem.

Dalším nezapomenutelným zážitkem je osobní setkání (Meet & Greet) s roboty po představení, děti se mohou s každým robotem setkat, pozdravit a vyfotit. Vstupenky jsou k dispozici na www.smsticket.cz

Nabízíme chalupy k pronájmu v České republice i na Slovensku. Najdete u nás různé typy ubytování, které vyhoví vašim potřebám. Prozkoumejte naše možnosti a rezervujte si svůj ideální pobyt ještě dnes!

15.03.24 - 17.03.24, 9:00

19. charitativní bazar pro kočky bez domova

PDA Sušice - Pod Stráží 89


Třetí březnový víkend se můžete těšit na 19. ročník charitativního bazaru pro kočky bez domova pod záštitou Šance pro kočku z.s., který se uskuteční v PDA Sušice. Organizátoři pro vás připravili široký výběr zboží, z čehož bude celý výtěžek věnován na podporu koček bez domova - od veterinární péče, přes nákup steliva, krmiva, až po léky. Je to skvělá příležitost, jak pomoci těm, kteří si sami pomoci nemohou, a zároveň si odnést domu chlupatého kamaráda.


Ubytování na Šumavě a předhůří

 

Jihomoravský kraj


do 31.03.24 14:00

Zimní prohlídka jeskyně Výpustek

Jeskyně Výpustek, Křtiny, 679 05 Křtiny


Zimní období přináší jedinečnou šanci prozkoumat jeskyni Výpustek. Jeskyně je otevřena od úterý do neděle s pravidelnými prohlídkami v časech 10:00, 12:00 a 14:00.

Jeskynní labyrint Výpustek, utvořený činností Křtinského potoka, má bohatou historii, včetně období, kdy sloužil jako armádní pracoviště. Nyní jsou odhalovány původní části s nádhernou sintrovou výzdobou, skryté za tajnými zdmi z doby 2. světové války.

Návštěvníci mohou prozkoumat expozici, která prostřednictvím panelů, plastik a světelné show přibližuje dlouhou historii lokality, od doby, kdy zde žili jeskynní medvědi a lvi, až po pozdější lidské osídlení.

Prohlídky jsou dostupné denně kromě pondělí. Cena vstupenky je 170 Kč pro dospělé, 140 Kč pro studenty a důchodce a 90 Kč pro děti.


23.3.24, 9:00 - 16:00

Jarní Flerjarmark Ivančice 2024

Besední dům Ivančice


Období jara a Velikonoc je ideální čas na výlet do Besedního domu v Ivančicích, kde si můžete projít 40 různých stánků s oblečením, svíčkami, jarními a velikonočními dekoracemi, šperky, lahodnou čokoládu, domácí sirupy a marmelády a keramiku. Přijďte posedět u kávy a zákusku a užijte si místní přátelskou atmosféru. Vstup je pro všechny zdarma, což je skvělá příležitost pro rodiny, přátele i jednotlivce načerpat inspiraci a radost z krásných věcí.

 

Ubytování v Jihomoravském kraji

 

Jihočeský kraj

2.3.24, 13:00 - 16:00

Narozeniny lišáka Foxe

náměstíčko u hotelu Element, Lipno nad Vltavou


V malebném prostředí Lipna nad Vltavou se chystá oslava, na kterou by si neměl nechat ujít žádný milovník zábavy a dobré nálady – narozeniny oblíbeného lišáka Foxe. Tento veselý lišák si pro návštěvníky přichystal den plný her, soutěží a tance. Jako každý rok bude středobodem oslavy taneční parket, kde Fox včetně Lišandy, ukážou své nejlepší triky a pohyby.

Nesmírně důležitou součástí každé narozeninové party je dort pro všechny. Tentokrát Foxův výběr padl na ten nejchutnější z cukrárny Povidloň. Kromě toho Fox prozradil, že si tento rok přeje zcela speciální dárek – ručně vyrobené přáníčko od každého, kdo se oslavy zúčastní. Přineste tedy svůj vlastnoručně vyrobený výtvor do Fox parku a nechte se odměnit za splnění jeho narozeninové přání.


8. 3. 24, 16:00 - 00:00

Divadelní představení Dobrodrůženka

sál kina Volary

Vstupné 50 Kč


V pátek 8. března se kině Volary odehraje divadelní představení "Dobrodrůženka" pořádané divadlem Elf, které láká na neotřelý přístup k pohádkovému žánru. Živá hudba, vizuálně působivé kostýmy a originální loutky vytvářejí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Příběh, kde se tradiční role obracejí a kde i princezna může být hrdin(k)ou, zve na cestu plnou fantazie a překvapení.

Se vstupným pouze 50 Kč je "Dobrodrůženka" skvělou volbou pro rodinný výlet do světa divadla se svěžím pohledem na pohádkové vyprávění. Nechte se s dětmi unést do magického světa, kde fantazie nezná hranic a kde je každý hrdinou svého vlastního příběhu.


Ubytování v Jihočeském kraji

 

Moravskoslezský kraj

16.3.2024, 15:00 - sobota

Bláznivá show Lollipopz

Dům kultury Akord, Ostrava, náměstí SNP 1


Připravte se na nezapomenutelný zážitek v Ostravě, kde se uskuteční jedinečná akce pro celou rodinu – Bláznivá show Lollipopz. Tento energií nabitý program představí mnoho novinek, včetně písní a tanečních čísel, které osloví nejen děti, ale i dospělé. Vstupenky jsou k dispozici v cenovém rozmezí 400 – 700 Kč.

Show se koná v Domě kultury Akord a je to ideální příležitost pro všechny, kdo si chtějí užít hudbu, tanec a spoustu zábavy. Lollipopz, hlavní hvězdy večera, vás nejen pobaví, ale i zapojí do různých soutěží a úkolů. Navíc je pro držitele Meet & Greet vstupenek připraveno speciální setkání, kde můžete získat exkluzivní plakáty a vyfotit se s umělci.

 

23.3.2024, 20:00 - sobota

Star Wars Symphonic Tribute

Multifunkční hala GONG, Ostrava

23. března 2024 se v Ostravě, v Multifunkční hale GONG, chystá koncert, který přenese posluchače do světa Hvězdných válek. Czech Live Symphony Orchestra představí výběr skladeb z celé filmové ságy a slibuje intergalaktickou hudební cestu. Tato událost nabídne jedinečnou příležitost prožít symfonickou verzi oblíbené vesmírné epopeje, a to v atmosféře, která je sice slavnostní, ale zároveň pohodová. Hlavní hvězdou večera bude epická hudba Johna Williamse, oscarového skladatele, jehož melodie jsou známé po celém světě. Pro fanoušky filmové hudby a Star Wars jde o ideální příležitost, jak spojit dvě vášně do jednoho večera.

 

Ubytování v Moravskoslezském krajiInspirujte se oblíbenými chatami