O nás

 1. O nás

  V oblasti pronájmů chat a chalup máme bohaté zkušenosti již více než 30 let! V roce 1990 jsme začínali jako holandská firma, která nabízela ubytování v ČR pro klienty převážně z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V průběhu let proběhla transformace z holandské firmy na českou, kdy jsme úspěšně rozvinuli ve středně velkou organizaci nabízející vysoce kvalitní produkt několika set rekreačních chat a chalup v ČR a na Slovensku a s webovými stránkami ve čtyřech jazykových mutacích. Většina našich klientů je mimo ČR také z Německa, Holandska a dalších Evropských států, stejně jako ze zámoří a z exotických zemí.

  Proč s námi na dovolenou?

  Jistota
  V první řadě má klient u naší společnosti jistotu, že své peníze, které s námi investuje do dovolené, budou dobře zhodnoceny. Než se rozhodnete svěřit své peníze, nebo jejich část, některé cestovní agentuře, zjistěte si, zda dotyčná agentura není pouze jakýmsi „zprostředkovatelem“, který po obdržení své vlastní provize přesměruje veškerá rizika i případné nedostatky spojené s ubytováním na klienta a majitele nemovitosti a sám již za nic neručí. Bohužel, takových agentur je u nás převážná většina. Přestože jsou tyto praktiky legální, Agency InterBohemia s.r.o. je neuznává a nezříká se svých klientů tak, že by je po obdržení své vlastní provize nechala zaplatit přímo majiteli chaty a vyvázala se tak ze svých povinností a zodpovědnosti vůči klientovi i majiteli objektu. S námi se Vám nemůže stát, že zaplatíte provizi, ale přijedete k objektu, který je již obsazený, či z různých důvodů nevhodný či dokonce neobyvatelný.

  Prověřené ubytování
  Agency InterBohemia s.r.o. je jedna z mála českých i zahraničních agentur nabízejících ubytování na chatách a chalupách, která osobně prověřila všechny nabízené objekty. Vždy publikujeme na našich stránkách objekt až v případě, že jsme ho navštívili a osobně se známe se všemi majiteli chat a chalup a udržujeme s nimi obchodně – přátelské vztahy. I v současné době pokročilé techniky popisujeme každou jednotlivou chatu velmi osobně, tak, jak jsme ji viděli a jaký na nás udělala dojem. Neuchylujeme se k heslovitým popisům, které lze zadat do systému velmi jednoduše a rychle, ale dáme si tu práci s individuálním popisem každého jednotlivého objektu a to nejen v češtině, ale ve všech jazycích. Totéž platí i pro velmi rozsáhlou fotodokumentaci, kterou osobně pořizujeme u každé chaty či chalupy. Pečlivě evidujeme veškeré změny ve vybavení jednotlivých objektů. S námi prostě vždy víte, do čeho jdete a nikdy nejedete „naslepo“.

  Aktuální volné termíny na první pohled
  U každého objektu vedeme kalendář, ze kterého je patrné aktuální obsazení. Na první pohled vidíte, zda je u Vaší vysněné chaty volný termín Vaší dovolené a můžete si jej rovnou zarezervovat pro Vás. Žádné zdlouhavé dotazování a čekání na odpověď, či případné zamítnutí.

  Rozumné ceny a prvotřídní poměr cena / kvalita
  Agency InterBohemia s.r.o. má zdaleka nejlepší ceny za pronájem objektů a naše provize je ve srovnání s ostatními agenturami v ČR i v zahraničí jedna z nejnižších! Dokonce i většina majitelů objektů pronajímá za vyšší ceny než naším prostřednictvím. Způsob, jakým jsme toho dosáhli, je pochopitelně naším obchodní tajemstvím, ale ceny porovnejte sami!

  Pojištění
  Agency InterBohemia s.r.o. sjedná svým klientům (pokud chtějí) nejvýhodnější pojištění po dobu dovolené na některém z našich objektů na své náklady! U nás máte pojištění zcela zdarma!

  Moderní a ještě přehlednější webové stránky
  Přehledné webové stránky s rozšířenými vyhledávacími parametry. Nově jsme pro Vás připravili tématické pobyty. Aby se Vám v našem online katalogu lépe hledalo, můžete si vybrat podle témat, která Vás zajímají.

  Doufáme, že oceníte naše bezkonkurenční výhody a že Vás brzy budeme smět přivítat v klubu našich spokojených klientů.

  Váš tým Agency InterBohemia s.r.o.

 2. V Hluboké nad Vltavou dne 1.1.2021 Váš tým Agency InterBohemia s. r. o

Kdo je InterBohemia

V oblasti pronájmů chat a chalup máme bohaté zkušenosti již více než 30 let! V roce 1990 jsme začínali jako holandská firma, která nabízela ubytování v ČR pro klienty převážně z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V průběhu let proběhla transformace z holandské firmy na českou, kdy jsme se úspěšně rozvinuli ve středně velkou organizaci nabízející vysoce kvalitní produkt několika set rekreačních chat a chalup v ČR a na Slovensku a s webovými stránkami ve čtyřech jazykových mutacích. Kromě ČR máme klienty také z Německa, Holandska a dalších evropských států.

Kdo je InterBohemia