Léto Zima

Chaty a chalupy k pronajmutí 1000+ objektů

Tipy na výlet

Za krásnými místy nemusíte nikam daleko. Česká republika nabízí tolik zajímavých míst, že si vybrat, kam vyrazit, není jednoduché. Inspirujte se našimi tipy na výlety.

Český Krumlov

20.9.2017Poznejte Český Krumlov a okolí

Prohlédněte si historické kláštery, navštivte pohádkový Český Krumlov nebo se vydejte na Lipno, kde se rozhodně nudit nebudete. Český Krumlov a jeho okolí můžete objevovat v každém ročním období.

Čtěte více
Vranov nad Dyjí

12.9.2017Vítejte v Podyjí

Poznejte přírodu našeho nejmenšího národního parku Podyjí. Tato krajina podél řeky Dyje nabízí nezapomenutelné vyhlídky, pohledy i zážitky, které ocení jednotlivci i celé rodiny.

Čtěte více
Castle_-_Český_Šternberk

1.9.2017Pozdrav z Posázaví

Pramen zdraví z Posázaví. Objevte nejen krásnou přírodu, ale také historické památky, krásná města a netradiční míst. Projeďte se vlakem, prohlédněte si hrady a zámky nebo se plavte po klidné řece.

Čtěte více
Házmburk

22.8.2017Kouzelné České středohoří

České středohoří je ideálním místem pro milovníky krásné přírody, nezapomenutelných výhledů a skalních útvarů. Celá tato oblast je plná nádherných míst, které se nikde jinde nevidí. Za zmínku stojí hora Milešovka, hrad Házmburk a také nejníže položené místo v...

Čtěte více
Ještěd_,_letecký_snímek

11.8.2017Zažijte Jizerské hory

V Jizerských horách se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás krásná příroda plná vodopádů, hustých lesů a skalních měst, také cyklostezky a historická místa a památky. Rozhodě nesmíte vynechat Ještěd, místa jako Frýdlantské cimbuří nebo sportovní areál Tanvaldský Špičák.

Čtěte více
Jindřichův Hradec

31.7.2017Objevte Českou Kanadu

Česká Kanada je místem, kde se rozhodně nudit nebudete. Můžete se vydat na dlouhé procházky přírodou, vykoupat se v českých rybnících a navštívit historická místa jako jsou hrady a zámky.

Čtěte více
Foto:Petr Ježek

21.7.2017Dovolená na Šumavě

Jste zastánci aktivní dovolené před opalováním se u moře? Nemusíte jezdit daleko. Šumava nabízí výlety a místa pro dobrodruhy i rodiny s dětmi. Objevte divokou přírodu i historická místa.

Čtěte více
Zámek Orlík

14.7.2017Kam vyrazit na Orlíku

Jste milovníkem vody, vodních sportů, ale baví vás i hrady a zámky? Na Orlické přehradě najdete vše na jednom místě. Vyzkoušejte lodní dopravu, zjistěte něco o české historii a zablbněte si na vodě i pod vodou. Na Orlíku se...

Čtěte více
Beskydy

22.5.2017Kam vyrazit v Beskydech

Dovolená u moře není nic pro vás? Rádi objevujete krásná místa Česka? Dopřejte si spoustu zážitků v Beskydech s výhledem na Lysou horu. Mezi nejlákavější motivy fotografů budou určitě patřit krásné výhledy na hory a do údolí.

Čtěte více

Máte zájem podělit se o zajímavou atrakci či místo?

Pošlete nám nám vlastní článek či námět…..