Léto Zima

Chaty a chalupy k pronajmutí 1000+ objektů

Tipy na výlet

Za krásnými místy nemusíte nikam daleko. Česká republika nabízí tolik zajímavých míst, že si vybrat, kam vyrazit, není jednoduché. Inspirujte se našimi tipy na výlety.

Špičák na Šumavě

16.11.20176 nej českých sjezdovek

Za pořádným lyžováním nemusíte do Alp, i česká lyžařská střediska nabízejí skvělé lyžování a veškeré potřebné zázemí. Najdou se u nás jak sjezdovky pro náročné sjezdaře, tak pro rekreační lyžaře a rodiny s dětmi.

Čtěte více
Přehrada Slapy

31.10.2017Přehrada Slapy a okolí

Slapy nejsou pouze přehrada a rekreační středisko, ale také spousta hradů, zámků a dalších historických památek a míst

Čtěte více
Mariánské lázně

23.10.2017Prozkoumejte Český les

Víte, co nabízí Český les? Netradiční krajinu, možnost lyžování i návštěvu zajímavých a historických míst. Poznejte tuto zapomenutou oblast, rozhodně je co objevovat.

Čtěte více
Kamenec

15.10.2017Krása Novohradska

Poznejte české pralesy, dvě tisícovky nebo si parádně zalyžujte. To vše najdete v Novohradských horách.

Čtěte více
Čertovy hlavy

27.09.2017Tajemné Kokořínsko a Máchův kraj

Lákají vás tajemná místa a skalní útvary? Naplánujte si výlet na Kokořínsko a poznejte kraj, který si Karel Hynek Mácha tolik zamiloval. Navštívit můžete hrady, zámky i krásnou přírodu.

Čtěte více
Český Krumlov

20.09.2017Poznejte Český Krumlov a okolí

Prohlédněte si historické kláštery, navštivte pohádkový Český Krumlov nebo se vydejte na Lipno, kde se rozhodně nudit nebudete. Český Krumlov a jeho okolí můžete objevovat v každém ročním období.

Čtěte více
Vranov nad Dyjí

12.09.2017Vítejte v Podyjí

Poznejte přírodu našeho nejmenšího národního parku Podyjí. Tato krajina podél řeky Dyje nabízí nezapomenutelné vyhlídky, pohledy i zážitky, které ocení jednotlivci i celé rodiny.

Čtěte více
Castle_-_Český_Šternberk

01.09.2017Pozdrav z Posázaví

Pramen zdraví z Posázaví. Objevte nejen krásnou přírodu, ale také historické památky, krásná města a netradiční míst. Projeďte se vlakem, prohlédněte si hrady a zámky nebo se plavte po klidné řece.

Čtěte více
Házmburk

22.08.2017Kouzelné České středohoří

České středohoří je ideálním místem pro milovníky krásné přírody, nezapomenutelných výhledů a skalních útvarů. Celá tato oblast je plná nádherných míst, které se nikde jinde nevidí. Za zmínku stojí hora Milešovka, hrad Házmburk a také nejníže položené místo v...

Čtěte více
Ještěd_,_letecký_snímek

11.08.2017Zažijte Jizerské hory

V Jizerských horách se rozhodně nudit nebudete. Čeká na vás krásná příroda plná vodopádů, hustých lesů a skalních měst, také cyklostezky a historická místa a památky. Rozhodě nesmíte vynechat Ještěd, místa jako Frýdlantské cimbuří nebo sportovní areál Tanvaldský Špičák.

Čtěte více
Page 1 of 212

Máte zájem podělit se o zajímavou atrakci či místo?

Pošlete nám nám vlastní článek či námět…..