Léto Zima

Vila Novohradsko JC 0741

Bez účasti pronajímatele Novinka
Vila Novohradsko JC 0741 Vila Novohradsko JC 0741 Vila Novohradsko JC 0741
Počet ložnic: 2
Počet lůžek: 7
Zobrazit na mapě

Cena objektu na týden vyprodáno

Ceny a objednat

Poloha

V nádherné krajině jižních Čech, na okraji vesničky Jílovice, cca 14 km jižně od lázeňského města Třeboň a cca 10 km severně od městečka Trhové Sviny. Celá tato oblast je známá mnoha uměle založenými chovnými rybníky, ve kterých je též možné se koupat a provozovat vodní sporty. Okolí nabízí ideální podmínky k procházkám, jízdě na kolech, koupání a podnikání výletů za nejrůznějšími kulturními a historickými pamětihodnostmi – např. lázeňské městečko Třeboň se zámkem 14 km, zámek Nové Hrady 17 km, hrad Žumberk 13 km, historické město Český Krumlov se zámkem (pod památkovou ochranou UNESCO) 39 km, jihočeská metropole České Budějovice 24 km.
Vzdálenosti: Základní potraviny a místní vyhlášená restaurace 300 m, supermarkety a další restaurace (Borovany) 9 km, (Trhové Sviny) 10 km a (Třeboň) 14 km. V Třeboni se kromě lázní nachází též krytý bazén, sauna, velký rekreační rybník „Svět“ s možností koupání, provozování vodních sportů a vyjížděk motorovým člunem. Jízda na koních (Třeboň) 14 km. Koupání v rybníku „Lhoták“ 5 km. Koupání a provozování vodních sportů v bývalém pískovém lomu (Suchdol) 13 km. Rybaření (s povolenkou) v rybníku „Brigádník“ 5 km. Les 500 m.

Ubytování

Volně stojící vila, hezky upravená a pohodlně a příjemně zařízená. Vstup, hala s posezením, úschovna kol a toaleta. V patře se nachází útulný obývací pokoj se sedací soupravou (zároveň rozkládací lůžko pro 2 osoby), krbem, televizí se satelitním příjmem a DVD, stereo soupravou a vstupem do kuchyně s jídelním stolem, elektrickým sporákem s keramickou varnou deskou, lednicí, kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Koupelna s vanou, samostatné WC. Ložnice s dvojlůžkem a druhá ložnice se třemi samostatnými lůžky. Vytápění krbem a elektricky. Zahrada je oplocená, k dispozici je zahradní nábytek se slunečníkem, zahradní altán, přenosný gril, pískoviště a kulatý bazén o průměru 3,6 m s filtrací.

Poznámka

Jeden pes povolen. Spotřeba el.energie nad 50 kWh za týden se hradí na místě. Dům je vhodný pro maximálně 5/7 osob.

Nenašli jste budoucí termín, který potřebujete? Zašlete nám poptávku

Galerie

Zajímavosti v okolí, které doporučujeme navštívit

Hodnocení zákazníků

Tento objekt zatím nebyl našimi klienty hodnocen.