Chata Třeboňsko - Paříž JC 0852

Nově postavená (v roce 2023) dřevěná chata s posezením na terase. Obytná místnost s kuchyní, která je vybavena lednicí s mrazicí přihrádkou, sklokeramickou deskou (2 plotýnky), mikrovlnnou troubou,… Více informací

 • 5 osob
 • 1 ložnice
 • Bez mazlíčka
 • TV
 • Oplocený pozemek
 • Popis ubytování

  Popis ubytování

  Nově postavená (v roce 2023) dřevěná chata s posezením na terase. Obytná místnost s kuchyní, která je vybavena lednicí s mrazicí přihrádkou, sklokeramickou deskou (2 plotýnky), mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a nádobím. Jídelní stůl s židlemi a TV. Dvě palandy, z toho jedna s vysouvacím lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Zastřešená terasa s posezením a grilem. K dispozici uzamykatelná kolárna. Parkování možné přímo na oplocené zahradě.

  Součást ubytování

  • Chaty na víkend

  Poznámka k ubytování

  Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Vratná kauce 2 000,-Kč. Lůžkoviny a ručníky v ceně. Spotřeba elektrické energie v ceně. Majitel objektu užívá vedlejší chalupu o víkendu a svém volnu. Objekt je vhodný maximálně pro 5 osob, ideálně rodinu s dětmi.

  Cena

  Letní sezóna Zimní sezóna Svátky a silvestr
  Týden 11 998 Kč Týdení pobyty nejsou dostupné Vánoční pobyt není dostupný
  Víkend 5 798 Kč Víkend 5 798 Kč Silvestrovský pobyt není dostupný
 • Popis polohy

  Popis polohy

  Chata se nachází na Třeboňsku v CHKO, v malé osadě Paříž, 4 km východně od Suchdola nad Lužnicí, pouhých 11 km od hraničního přechodu s Rakouskem (Halámky), 20 km jihovýchodně od Třeboně a 20 km severně od Českých Velenic. Lázně Sole Felsen bad v Gmündu jen 21 km. Na cestu „kolem světa“ se můžete vydat do okolních osad se známými názvy jako např. Benátky, New York, Bosna, Prdel, Paříž či Londýn. Zchladit se můžete v nedalekých tušťských pískovnách vzdálených pouhý 1 km od objektu. Mezi další tipy na výlet patří přírodní rezervace Dračice 4 km, letecké muzeum Hrdlořezy 6 km, rašeliniště Červené blato 11 km, Cepská pískovna 5 km, pískovny u Halámek 11 km, město Třeboň se zámkem a rybníkem Svět 20 km, Terčino údolí s vodopádem 23 km. Možnost houbaření a sběr lesních plodů - borůvek, rybolov v pískovnách a v řece Dračici 1,5 km. Jindřichův Hradec s úzkokolejkou, zámkem a jesličkami 36 km. Lokalita oblíbená zejména cyklisty, díky hojnému počtu cyklotras v okolí.

  Vzdálenosti: Základní potraviny, dětské hřiště, pošta (Rapšach) 2,5 km, restaurace (Františkov) 2 km, infocentrum, pekárna, kino, pizzérie, vinotéka, cukrárna s domácí zmrzlinou, bankomat, kavárna, supermarket, vodácká základna s půjčovnou lodí a vodáckého vybavení (Suchdol nad Lužnicí) 3 km. V okolí je několik kempů s možností celodenního stravování a nákupu pečiva a také sportovního vyžití pro děti.

 • Fotogalerie
 • Hodnocení

  Hodnocení ubytování

  Celkové hodnocení objektu

  0.0

  Jednotlivé hodnocení

  Spokojen s polohou
  0.0
  Spokojen s čistotou
  0.0
  Spokojen s vybavením
  0.0
  Spokojen s komunikací
  0.0
 • Okolí

  Zajímavosti v okolí

 • Ukázat na mapě

  Poloha ubytování

  Souřadnice místa

  48.894497, 14.920697

 • Ceny a dostupnost
 • Přidejte si k víkendu více dní

  • Víkend + dny navíc
  • 8. 3. 2022 - 11. 3. 2022
  Cena víkendu 6 800 Kč
  Dny navíc 1 200 Kč
  Celková cena 8 000 Kč


Tipy na výlet

Pokud ještě nevíte, kde se nachází vaše vysněná chalupa k pronájmu, nechte se inspirovat našimi tipy na výlet a objevte to pravé místo pro vaší dovolenou na chatě či chalupě.

Kdo je InterBohemia

V oblasti pronájmů chat a chalup máme bohaté zkušenosti již více než 30 let! Naší specializací jsou chaty a chalupy k pronájmu po celé České republice, minorita chalup se nachází i na Slovensku. V roce 1990 jsme začínali jako holandská firma, která nabízela ubytování v ČR pro klienty převážně z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V průběhu let proběhla transformace z holandské firmy na českou, kdy jsme se úspěšně rozvinuli ve středně velkou organizaci nabízející vysoce kvalitní produkt několika set rekreačních chat a chalup s webovými stránkami ve čtyřech jazykových mutacích. Kromě ČR máme klienty také z Německa, Holandska a dalších evropských států.

Kdo je Interbohemia