Chata Lipno - Lachovice JC 0825

Jednoduše a účelně vybavená polovina chatky pro nenáročné, s výhledem do přírody, vhodná na přespávání při aktivní dovolené. V přízemí palanda, jednolůžko, kuchyňský pultík, lednice, mikrovlnná… Více informací

 • 6 osob
 • 1 ložnice
 • Bez mazlíčka
 • Bez účasti pronajímatele
 • Popis ubytování

  Popis ubytování

  Jednoduše a účelně vybavená polovina chatky pro nenáročné, s výhledem do přírody, vhodná na přespávání při aktivní dovolené. V přízemí palanda, jednolůžko, kuchyňský pultík, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a křeslo. V podkroví 3 matrace. Kuchyňka s plynovým vařičem a sprchovým koutem v přístavbě cca 50 m od chaty. Suchá toaleta za chatou. K dispozici venkovní posezení. Parkování pro 2 vozidla 30 m od chaty.

  Součást ubytování

  • Levné chaty

  Poznámka k ubytování

  Domácí zvířata povolena ZDARMA. V ceně pobytu zahrnuta spotřeba elektřiny. Hosté si vozí vlastní lůžkoviny/spacáky. Vratná kauce 2 000 Kč. Po dotazu možnost objednat také druhou polovinu chaty pro 4 osoby (viz fotogalerie) za poplatek 200 Kč/osoba/noc. Druhá polovina může být nárazově obývána dalšími hosty, kteří mají také přístup do přístavby a na toaletu. Pitná voda u chaty. Ubytování je vhodné pro 6 osob a další 4 osoby po předchozí domluvě.

  Pro zvýšení kapacity možnost souběžně objednat s vedlejším objektem JC 0821.

  Cena

  Letní sezóna Zimní sezóna Svátky a silvestr
  Týden 8 398 Kč Týdení pobyty nejsou dostupné Vánoční pobyt není dostupný
  Víkendové pobyty nejsou dostupné Víkendové pobyty nejsou dostupné Silvestrovský pobyt není dostupný
 • Popis polohy

  Popis polohy

  V jižních Čechách, nedaleko Lipenské přehrady, 28 km od Českého Krumlova. Ubytování se nachází na velmi klidném místě, na statku na polosamotě s příjemným výhledem do okolní zeleně. Okolí Lipna patří k nejvyhlášenějším střediskům v České republice především díky perfektnímu turistickému zázemí v létě i zimě. V létě tu najdete pláže, cyklostezky a turistické trasy, půjčovny lodí, vyhlídkové plavby po přehradě, bary a restaurace a mnoho dalšího. Přímo ve Vyšším Brodu je také nástupní místo pro vyhledávané plavby na raftech a kanoích po Vltavě. V zimních měsících na Vás pro změnu čeká známý ski areál Lipno s umělým zasněžováním, lyžařskou školou a sedačkovými lanovkami. Najdete tu také větší množství památek, například známý hrad Rožmberk (7 km), klášter ve Vyšším Brodu (3 km), turistické město Český Krumlov s historickým centrem, zámkem a hradem (28 km) a další.
  Vzdálenosti: Obchod (Vyšší Brod) 3 km, restaurace (Vyšší Brod) 3 km, další restaurace, kavárna, cukrárna (Lipno nad Vltavou) 10 km, koupání a vodní sporty (Lipenská přehrada), koupaliště (Lipno nad Vltavou), aquapark (Frymburk) 18 km, les v blízkém okolí.

 • Fotogalerie
 • Hodnocení

  Hodnocení ubytování

  Celkové hodnocení objektu

  0.0

  Jednotlivé hodnocení

  Spokojen s polohou
  0.0
  Spokojen s čistotou
  0.0
  Spokojen s vybavením
  0.0
  Spokojen s komunikací
  0.0
 • Okolí

  Zajímavosti v okolí

 • Ukázat na mapě

  Poloha ubytování

  Souřadnice místa

  48.635403, 14.308944

 • Ceny a dostupnost
 • Přidejte si k víkendu více dní

  • Víkend + dny navíc
  • 8. 3. 2022 - 11. 3. 2022
  Cena víkendu 6 800 Kč
  Dny navíc 1 200 Kč
  Celková cena 8 000 Kč


Kdo je InterBohemia

V oblasti pronájmů chat a chalup máme bohaté zkušenosti již více než 30 let! V roce 1990 jsme začínali jako holandská firma, která nabízela ubytování v ČR pro klienty převážně z Beneluxu, Německa a Velké Británie. V průběhu let proběhla transformace z holandské firmy na českou, kdy jsme se úspěšně rozvinuli ve středně velkou organizaci nabízející vysoce kvalitní produkt několika set rekreačních chat a chalup v ČR a na Slovensku a s webovými stránkami ve čtyřech jazykových mutacích. Kromě ČR máme klienty také z Německa, Holandska a dalších evropských států.

Kdo je Interbohemia