Léto Zima

Chalupa Praha a okolí OP 0064

Chalupa Praha a okolí OP 0064 Chalupa Praha a okolí OP 0064 Chalupa Praha a okolí OP 0064
Počet ložnic: 6
Počet lůžek: 11
Zobrazit na mapě

Cena objektu na týden vyprodáno

Ceny a objednat

Poloha

Ve středních Čechách, na okraji obce Zápy, 12 km severovýchodně od Prahy. Klidné místo, přitom kousek od dálnice na Prahu. Obchod a restaurace 2 km, další obchody a nákupní střediska v Praze. Koupaliště se skluzavkou 6 km, rybník vhodný ke koupání a vodní sporty 12 km. Krytý bazén ve sportovním středisku Brandýs 3 km. Tenis 400 m a 2 km, golfové hřiště 30 km, jízda na koni a les 2 km.

Ubytování

Bývalý statek po celkové rekonstrukci, špičkově vybavený a zařízený. Luxusní ubytování s mnoha moderními vymoženostmi, objekt pro náročné. K objektu přiléhá uzavřený dvůr, na kterém stojí dvě budovy. Dvůr je hezky udržovaný a slouží zároveň jako zahrada, na které je dřevěný zahradní nábytek a zahradní gril. Dále je k dispozici stolní tenis a vyhřívaný a osvětlený vnitřní bazén 6,2 x 3,2 m (květen-září) s protiproudem. Zařízení obytných místností je zčásti starožitné. Ústřední topení na plyn, v přízemí je podlahové topení. Za objektem je hřiště. Parkování před objektem.
Budova A: Vchod, chodba, obývací pokoj se sedací soupravou. Kuchyně s jídelním stolem, lednicí, sporákem s keramickou deskou, kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchou, dvěma umyvadly a WC. Ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Nahoře je hala, druhá koupelna a WC, dvě ložnice každá s dvojlůžkem, v jedné ložnici je navíc přistýlka.
Budova B: Vchod, chodba, obytná hala se sedací soupravou (rozkládací lůžko), obytná kuchyně s lavicí a jídelním stolem pro 6 osob, lednicí, dvojitým dřezem, elektrickým sporákem, varnou konvicí a kávovarem. Toaleta. Ložnice se dvěma samostatnými lůžky a přístupem ven. Nahoře je koupelna a WC zvlášť. Ložnice s dvojlůžkem a ložnice se dvěma samostatnými lůžky, přistýlkou a posezením.

Poznámka

Jeden pes je povolen. Vratná kauce Kč 8.000,-. Spotřeba plynu nad 60 m3 a spotřeba elektřiny nad 50 kWh se platí na místě. U pronajímatelky si můžete objednat kurs vázání suchých květin a tkaní. Stodola je přestavěna na galerii a částečně na obytnou část, ve které bydlí syn pronajímatelky, který může využívat i zahradu. Pronajímatelka bydlí v sousedství a dochází pravidelně k objektu (stará se o zahradu). Pozor, pobyty probíhají standardně od neděle do soboty.

Nenašli jste budoucí termín, který potřebujete? Zašlete nám poptávku

Galerie

Zajímavosti v okolí, které doporučujeme navštívit

Hodnocení zákazníků

Tento objekt zatím nebyl našimi klienty hodnocen.