Nabídněte Vaši chatu

Objekty v nejbližším okolí

Další objekty v nejbližším okolíZájmové body v nejbližším okolí


40 km
Hrad Šternberk

Horní náměstí 170/6; IV;X so-ne 10-17; V;VI;IX út-ne 10-17; VII-VIII út-ne 10-18

47 km
Beskydské rehabilitační centrum Čeladná

Čeladná, Hlavní 42; Centrum poskytuje léčebnou rehabilitaci zaměřenou na léčbu pohybového aparátu, oběhového ústrojí, nervových a dalších onemocnění; součástí centra je wellness dům, kde naleznete bazén, saunu, páru, solnou jeskyni a masáže.

46 km
Lázně Karlova Studánka

Lázně Karlova Studánka; Horské lázně Karlova Studánka. Léčba, relax, wellness.

35 km
Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou. Kardiorehabilitační centrum. Léčba, relax, wellness.

41 km
Koupaliště Šárka Havířov

Havířov, U Motelu 2; Plavecký bazén se skokanskou věží, dětský bazén, bazén s atrakcemi, tobogán, hřiště na volejbal, stolní tenis. Otevřeno v letních měsících.

46 km
Krytý bazén Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm; Moravská 1787; Plavecký bazén, dětský bazén, tobogán, parní lázně, masážní trysky, vířivka. Otevřeno denně.

16 km
Aquapark Kravaře - Buly Aréna

Kravaře, Kostelní 2075/28B; Plavecký bazén s vodními atrakcemi a divokou řekou, bazénky pro děti, tobogán, whirpool, sauna, pára, solárium, bar. Otevřeno denně.

42 km
Koupaliště Valašské Meziříčí

Kouty 803, Valašské Meziříčí; Letní koupaliště

38 km
Aquapark Olešná Frýdek-Místek

Frýdek-Místek; Nad Přehradou 2290; letní i krytý aquapark, wellness

41 km
Krytý bazén Šumbark Havířov

Havířov-Šumbark, Opletalova 8a; Plavecký bazén a sauna.

37 km
Aquacentrum Bohumín

Koperníkova 1216, 735 81 Bohumín; Aquapark

41 km
Krytý bazén Orlová-Lutyně

Orlová-Lutyně, Masarykova třída 1315; Plavecký bazén s relaxační částí a částí pro neplavce. Relaxační část nabízí vodní atrakce (masážní lavice, chrliče, bublátory), tobogán, dětské brouzdaliště s vodními hračkami, whirpool, suché sauny, parní sauny, ledové komory, možnost občerstvení u tzv."suchého" a "mokrého" bufetu.

11 km
Krytý bazén Opava

Opava, Zámecký okruh 38/4; Plavecký bazén, dětský bazén, sauna, pára.

35 km
Krytý bazén Kopřivnice

Kopřivnice; Husova 1340/9; Krytý bazén se saunou se nachází v centru sportovního komplexu na okraji města. K regeneraci a rekondici slouží plavecký bazén (25 m), dětský bazén se skluzavkou, finská sauna, řecká lázeň. Možnost využití sportovních i klasických masáží. K příjemnému posezení zve snack bar.

45 km
Krytý bazén Centrum zdraví Bohuňovice

Bohuňovice, 6. května 616; Rodinné wellness, plavecký bazén, dětský bazén, whirpool, tobogán, chrliče vody, protiproud, mokrý a suchý bar, parní lázeň, sauna, fitness, solárium, masáže.

42 km
Krytý bazén Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, U Porážky 902; Plavecký a dětský bazén.

34 km
Krytý bazén Břidličná

Břidličná, Bruntálská 437; Plavecký bazén a dětské brouzdaliště s vodním hříbkem. Otevřeno denně.

24 km
Bazén Ostrava-Poruba

Ostrava-Poruba, Generála Sochora 1378/10; Venkovní i krytý bazén. V letním období k dispozici venkovní plavecký bazén, dětské brouzdaliště s vodními atrakcemi, tobogán, hřiště pro plážový volejbal, dětské hřiště, terasa s lehátky, travnatá louka a možnost občerstvení. Krytý areál nabízí plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, tobogán, parní komory, sauna, fitness, masáže, solárium. Otevřeno denně.

29 km
Bazén Nový Jičín

Nový Jičín; Novosady 10; Krytý plavecký bazén a dětský bazén, venkovní plavecký bazén a dětský bazén, tobogán, hřiště na beach volejbal, stolní tenis, kiosek s občerstvením, parní kabiny, sauna. Letní koupaliště v provozu červen-srpen.

34 km
Aquapark Plovárna Hranice

Žáčková 2042; Letní koupaliště, vnitřní plavecký bazén, relaxační bazén s atrakcemi (divoká řeka, masážní lavice, vzduchová lehátka, vodní masážní trysky, sopka, chrlič vody), dětský bazén, tobogán, whirlpool, parní kabina.

48 km
Koupaliště Osoblaha

Osoblaha, Nádražní 54; Plavecký bazén, dětské brouzdaliště, součástí areálu je in-line dráha, antukové kurty pro tenis či volejbal, rybník pro sportovní rybolov a bufet. Otevřeno od června do srpna.

47 km
Koupaliště Penčice Přerov

Přerov - Penčice, Ke koupališti 96/4; Plavecký bazén se skluzavkou, dětský bazén s dětskou skluzavkou, travnatá plocha, nudistická terasa, občerstvení, hřiště na volejbal.

31 km
Koupaliště a kemp RICCO Příbor

Příbor, Leoše Janáčka 923; Plavecký a dětský bazén, vodní atrakce, provoz od května do září.

40 km
Koupaliště Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou, Bratrská; Plavecký bazén, dětský bazén a brouzdaliště, travnaté plochy, občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

48 km
Koupaliště Mikulůvka

Mikulůvka 65; Plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště, půjčovna slunečníků a lehátek, hřiště na plážový volejbal a badminton, petanque, stolní tenis, bufet. Otevřeno od půlky června do konce srpna.

30 km
Koupaliště Krnov

Krnov, Petrovická 365/41; Plavecký bazén, dětské brouzdaliště, minigolf, hřiště na plážový volejbal, bar a občerstvení; otevřeno od června do srpna.

46 km
Koupaliště Osíčko

Osíčko 105, Bystřice pod Hostýnem; Plavecký bazén s tobogánem a vodními atrakcemi, dětské brouzdaliště, hřiště na tenis a volejbal, stolní tenis. Voda v bazénech je ohřívána tepelným čerpadlem na teplotu 24°C - 26°C.

20 km
Koupaliště Bolatice

Bolatice, Ke Koupališti 630/21; Plavecký bazén, bazén pro neplavce, dětské brouzdaliště s krytým posezením, možnost zapůjčení slunečníků, občerstvení, beach volejbalové hřiště, ruské kuželky, kriket, petanque, stolní tenis, badminton. Otevřeno od června do srpna.

20 km
Koupaliště Odry

Odry, Ke koupališti 646/12; Plavecký bazén, dětský bazén a brouzdaliště, relaxační bazén s tobogánem a vodními atrakcemi, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, stolní tenis, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků, občerstvení.

36 km
Koupaliště Kopřivnice

Kopřivnice, Husova 49/36; Plavecký bazén, bazén pro neplavce s tobogánem, dětský bazén, dostatek prostoru pro oddych a slunění, letní bar s terasou a restaurace, beachvolejbalové hřiště, minigolf, stolní tenis. Otevřeno od června do srpna.

33 km
Koupaliště Štramberk

Štramberk; Libotín 606; Plavecký bazén, koupání pro děti, travnatá plocha, tenisové kurty, restaurace.

32 km
Koupaliště Bruntál

Bruntál, Kavalcova 1444/33; Letní městské koupaliště; Bazén, dětský bazén,skluzavky, plážový volejbal, občerstvení.

3 km
Koupaliště Hradec nad Moravicí

Hradec nad Moravicí, Pivovarská 697; Plavecký bazén, dětský bazén, brouzdaliště, skluzavka, hřiště na volejbal, dětské hřiště, restaurace. Otevřeno od června do srpna.

12 km
Koupaliště Opava

Opava, Jaselská 2081/35; Bazén rozdělený na dvě poloviny - pro plavce a neplavce, dětské brouzdaliště, tobogány, písečná pláž, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, minigolf, občerstvení. Voda ve všech bazénech je vyhřívaná.

45 km
Koupaliště Doubrava

Doubrava u Orlové

24 km
Koupaliště Štěrkovna Hlučín

Hlučín; Letní přírodní koupání.

20 km
Koupaliště Studénka

Studénka; Sjednocení 889 okr. Nový Jičín; Letní koupaliště. Schwimmbad, Kinderspielplatz, Sand, Snack.

21 km
Koupaliště Ostrava-Poruba

Ostrava-Poruba, Rekreační 236/74; Velký plavecký bazén, bazén pro neplavce, obří tobogán, skluzavky, skokanské můstky, dětské brouzdaliště s atrakcemi, dětské hřiště, minigolf.

21 km
Koupaliště Vřesina Ostrava

Ostrava-Poruba, Rekreační 236/74; Letní koupaliště Vřesina - největší koupaliště ve střední Evropě. Bazén, dětský bazén, tobogán, skluzavky a skokanské můstky. Na vaše děti čekají dětské skluzavky, dětské brouzdaliště, zastíněné pískoviště s atrakcemi, dřevěný hrad, nafukovací skákadla nebo elektrolodičky (bumperboats).

28 km
Vodní areál Jih Ostrava-Zábřeh

Ostrava-Zábřeh, Svazácká 3160/1C; Letní aquapark s několika bazény pro plavce i neplavce, skluzavky, tobogány, dětský bazén a brouzdaliště, vodní atrakce, vířivky, dětské hřiště.

31 km
Vodní svět Čapkárna Ostrava

Ostrava-Moravská Ostrava; Sokolská třída 2590/44; Kryté bazénové centrum - bazén se skokanským prknem, dětské brouzdaliště, tobogán, vodní jeskyně, parní lázně, sauny, masáže, solárium, fitness centrum, wellness a občerstvení. Rozlehlé letní koupaliště nabízí k vyžití plavecký bazén, relaxační bazén, dětské brouzdaliště s vodními atrakcemi, tobogán, skluzavky a další atrakce, hřiště na plážový volejbal a možnost občerstvení. Koupaliště má bezbariérový přístup.

29 km
Koupaliště Ostrava-Stará Bělá

Ostrava-Stará Bělá, Na Zámčiskách; Plavecký bazén a dětský bazén, otevřeno za hezkého počasí.

41 km
Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm; Dolní 1806; Krytý bazén a letní venkovní bazén s vyhřívanou vodou. WIFI

33 km
ZOO Ostrava

ZOO Ostrava; Ostrava-Slezská Ostrava, Michálkovická 197.

43 km
ZOO Olomouc

Darwinova 29, Olomouc; ZOO Olomouc

49 km
Ski areál Pustevny

47 km
Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm

Pod Strání 693, Rožnov pod Radhoštěm; Letní koupaliště s plaveckým bazénem, rekreačním bazénem s atrakcemi a dětským brouzdalištěm se dvěma skluzavkami. Otevřeno od června do září.

29 km
Krytý bazén Krnov

Krnov, Československé armády 15; Plavecký bazén, sauna, parní lázně, vířivka, solárium, bufet. Otevřeno od září do června.

42 km
Krytý bazén Delfínek Havířov

Havířov-Město, ul. Astronautů 859/2; Bazén a sauna v Městské sportovní hale.

36 km
ZOO Tropic Hukvaldy

Hukvaldy 51; Malá zoologická a botanická zahrada, exotické rostliny a zvířata.

42 km
Zoopark Holčovice

Jelení u Holčovic; Malý zoopark, který je součástí ekologické farmy v Jelení u Holčovic. V areálu se nachází rovněž Africké muzeum.

43 km
Dinopark Eldorádo Hynčice

Hynčice 33, Město Albrechtice; Zahradní park se sochami dinosaurů, prehistorických živočichů a pohádkových postav, které vytvořil pan Jaich.

43 km
Rozhledna Na Skalce Holčovice

Celoročně volně přístupná.