Léto Zima

Statek Třeboňsko JC 0081

Bez účasti pronajímatele
Statek Třeboňsko JC 0081 Statek Třeboňsko JC 0081 Statek Třeboňsko JC 0081
Počet ložnic: 4
Počet lůžek: 12
Zobrazit na mapě

Cena objektu na týden vyprodáno

Ceny a objednat

Poloha

V jižních Čechách, na okraji malé vesničky Nová Ves u Číměře, asi 12 km jižně od malebného městečka Jindřichův Hradec a jen 12 km od hranic s Rakouskem. Dům stojí u lesa, uprostřed nádherné přírody s mnoha poli, loukami a lesy. Opravdu úžasně klidné místo s naprostým soukromím a výhledem do zeleně. Okolí nabízí dobré podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, koupání, toulky po lesích či podnikání nejrůznějších kulturních i sportovních aktivit. Obcí vede cyklostezka Praha - Vídeň a v okolí jsou i další krásné cyklostezky, které vedou lesy a do blízkých jihočeských městeček. Za návštěvu stojí zejména: hezké lázeňské městečko Třeboň se zámkem 19 km, město Jindřichův Hradec se zámkem 12 km, zámek Červená Lhota 25 km. Z Nové Bystřice vzdálené 10 km můžete podniknout romantický výlet parním vláčkem – trať vede překrásnou krajinou kolem Jindřichova Hradce. Hlavní město Praha je vzdáleno 150 km.
Vzdálenosti: Základní potraviny a restaurace (Lásenice) 4 km, supermarket, další restaurace, pronájem jízdních kol a další občanská vybavenost (Jindřichův Hradec) 12 km. Aquapark – venkovní a krytý bazén, sauna a tenisový kurt (Jindřichův Hradec) 12 km. Koupání v rybníce (Sedlo) 3 km, koupání, provozování vodních sportů, pronájem loděk a pláž (autokemp Osika) 11 km nebo (Chlum u Třeboně) 19 km. Hezké golfové hřiště (Nová Bystřice) 10 km. Minigolf (Třeboň) 20 km. Jízda na koních (Otín) 15 km. Rybaření (povolenka nutná) v řece Nežárce (Lásenice) 4 km. Les 100 m.

Ubytování

Volně stojící dům, bývalé selské stavení, v roce 2009 hezky a vkusně zrenovovaný s citem pro zachování původních prvků. Obytná plocha téměř 195 m2! Vstup z uzavřeného dvora. Hala, obytná kuchyně s pohovkou (zároveň slouží jako jedna přistýlka), jídelním stolem pro 6 osob, televizí a krbovými kamny. Kuchyně je vybavena elektrickým sporákem s horkovzdušnou troubou, lednicí a varnou konvicí. Samostatná toaleta. Ložnice s dvojlůžkem a vstupem do chodby, ze které vedou dveře do koupelny se sprchou a toaletou a do druhé ložnice s dvojlůžkem, jedním samostatným lůžkem a vstupem do dvora. Ze dvora je přístup do prostorné společenské místnosti (50 m2) s dřevěnými stoly a místy k sezení pro celkem 12-14 osob, krásným kamenným krbem, barem, stolním tenisem, šipkami a přístupem do zahrady s terasou, kde je příjemné posezení pod pergolou. Ze společenské místnosti se po schodech vchází do podkroví. V podkroví se nachází ložnice s jedním samostatným lůžkem a palandou a po několika schůdcích se dostanete do další, prostorné ložnice (45 m2) s dvojlůžkem, dvěma přistýlkami (matrace na zemi) a televizí. Ústřední elektrické topení, hlavní budovu je možné vytápět též krbovými kamny s rozvody do všech místností. Uzavřený dvůr s posezením (dřevěný stůl a lavice) zaručuje naprosté soukromí. V zahradě za domem se nachází malý rybníček a je zde k dispozici zahradní nábytek se slunečníkem a ohniště. Parkování pro 2 auta ve dvoře ve stodole, další 1-2 auta mohou parkovat na dvoře a před domem je místo pro ještě asi 5 aut.

Poznámka

Jeden pes povolen (jen malá rasa). Spotřeba elektrické energie vyšší než 50 kWh za týden se hradí na místě. Spotřeba dřeva za poplatek. Dům je vhodný pro maximálně 10/12 osob.

Nenašli jste budoucí termín, který potřebujete? Napište o předobjednávku

Galerie

Zajímavosti v okolí, které doporučujeme navštívit

Hodnocení zákazníků

Tento objekt zatím nebyl našimi klienty hodnocen.