Objekty v nejbližším okolí

Další objekty v nejbližším okolíZájmové body v nejbližším okolí


20 km
Zámek Kuks+420724663535

8 km
Zámek Náchod

Zámek 1282; IV so-ne 10-16; V-VI út-ne 9-17; VII-VII po 10-16; út-ne 9-18; IX út-ne 9-17; X so-ne 10-16

1 km
Zámek Nové Město nad Metují

Husovo náměstí 1201; IV;X so-ne 10-16; V;VI;IX út-ne 9-16; VII-VIII denně 9-17

9 km
Zámek Opočno

Trčkovo náměstí 1; út-ne 9-11.30 12.30-17 (duben;říjen pouze so-ne do 16.00)

11 km
Zámek Ratibořice u České Skalice

21 km
Zámek Rychnov nad Kněžnou

Kolowratská 1; út-ne 9-17

7 km
Krytý bazén Náchod

Náchod, Pražská 178; Plavecký bazén, dětský bazén s dětským koutkem, sauna, parní komory, masáže. Otevřeno od září do června.

6 km
Krytý bazén Dobruška

Dobruška, Mírová 890; Plavecký bazén se skokanskou věží, dětský bazén, vířivka, parní komory. Masáže a fitness. Otevřeno od září do června.

21 km
Krytý bazén Rychnov nad Kněžnou

Javornická 1720, Rychnov nad Kněžnou; plavecký bazén, atrakce divoká řeka, tobogán, vířivka, parní komory, sauna, dětský bazén, bar.

29 km
Krytý bazén Trutnov

Na Lukách 432, 541 01 Trutnov; Plavecký bazén, dětský bazén, vířivka, turbo solárium, fitness.

28 km
Městské lázně-Aquacentrum Hradec Králové

Hradec Králové; Eliščino nábřeží 842; Plavecký bazén a městské lázně - plavecký bazén, rekreační bazén s vlnobitím, tobogán se světelnými efekty, dětský bazén s umělou říčkou a skluzavkou, kruhový bazén s perličkovými lůžky, bazén s podvodními masážemi, vířivka, vodní masážní lůžko, venkovní terasa, parní kabiny, sauna s venkovním atriem, bar u vody v bazénové hale, restaurace. Solární studio, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže.

6 km
Koupaliště Dobruška

Dobruška, Mírová 890; Plavecký bazén a dětský bazének. Přihříváno solárním zařízením. K dispozici trampolína, dětský koutek pro nejmenší, hřiště na beach-volejbal, stolní tenis, badminton, frisbee (létající talíř), petanque, kroket, restaurace s terasou a kiosky s občerstvením. Otevřeno červenec a srpen.

8 km
Koupaliště Broumar Opočno

Opočno, U Broumaru 555; Areál v objetí rozlehlého rybníka Broumar. Plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, dětské hřiště, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, lodičky, šlapadla, aquazorbing, občerstvení.

25 km
Koupaliště Kostelec nad Orlicí

Kostelec nad Orlicí, Mánesova 1117; Plavecký bazén, bazén pro neplavce, skokanská věž, dětský bazén, dětský koutek. Otevřeno od června do srpna.

26 km
Koupaliště Vamberk

V Lukách, Vamberk; V romantickém údolí říčky Zdobnice, nedaleko jejího ústí do Divoké Orlice je oáza pohody, odpočinku a osvěžení - vamberecké koupaliště.

8 km
Jiráskovo koupaliště Náchod

Náchod, Kostelecká 1174; Plavecký bazén s masážními tryskami, chrliči vody a vodní skluzavkou, dětský bazén s dětskou skluzavkou, brouzdaliště pro nejmenší s vodním hřibem, plážový volejbal, stolní tenis, občerstvení. Otevřeno od června do září.

17 km
Koupaliště Jaroměř

Jaroměř, Karla Lánského 186; Plavecký bazén, dětský bazén, dětské brouzdaliště, skluzavka. Voda je ohřívána na 24 °C. Travnaté plochy, možnost zapůjčení slunečníků, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, občerstvení. Otevřeno od června do září.

27 km
Koupaliště Dvůr Králové nad Labem

Dvůr Králové nad Labem, Mánesova 360; Tyršovo letní koupaliště. Dva velké bazény, dětský bazén, tenis, dětské hřiště, basketbal, beach volejbal. Velký park.

21 km
Koupaliště Písák Týniště nad Orlicí

Týniště nad Orlicí; U Dubu; sezóna denně 9-22

20 km
Koupaliště Třebechovice pod Orebem

Třebechovice pod Orebem; Týnišťská 1249; velký bazén, dětský bazén,relax bazén s masážními tryskami, tobogán, klouzačka, plážový volejbal.

21 km
Koupaliště Včelné Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou; Koupaliště 469; Přírodní letní koupaliště se nachází v přírodním parku Včelný. Koupaliště je tvořeno betonovou nádrží, která je rozdělena na 3 části - brouzdaliště, část pro neplavce a část pro plavce. Koupaliště je napouštěno z podzemního vrtu a pitnou vodou.

27 km
Koupaliště Teplice nad Metují

Teplice nad Metují; Letní koupaliště: Nejzajímavější atrakcí je skokanský můstek s 1,5m stupněm a 3m prknem. Dále nabízíme dětské kolotoče a houpačky, stolní tenis, ruské kuželky, líný tenis atp. V areálu je hřiště na nohejbal a volejbal. Je možné zapůjčení míčů, slunečníků a lehátek.

22 km
Koupaliště Police nad Metují

Police nad Metují, Ke Koupališti; Letní koupaliště; Bazén, dětský bazén, stolní tenis, pískoviště.

7 km
Vodní nádrž Rozkoš

Rozkošský potok

23 km
Zámecké minizoo Častolovice

Častolovice, Masarykova 1; Otevřeno denně.

27 km
ZOO Safari Dvůr Králové

Dvůr Králové nad Labem, Štefánikova 1029; Otevřeno denně.

14 km
Ski Destne v OH

24 km
Říčky v OH ski

26 km
Radvanice ski

24 km
Broumovsko

23 km
Zámek Častolovice

27 km
Koupaliště Flošna Hradec Králové

Malšovická 779, Hradec Králové; Plavecký bazén, rekreační bazén s atrakcemi a divokou řekou a dětský bazén se skluzavkou. Voda v bazénech je vyhřívána na 26°C až 28°C. Ke slunění slouží travnatá plocha a venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky. Dětské hřiště, aquazorbing, trampolíny, kurty na plážové sporty, squash, bowling a fitness. Občerstvení v bufetu na terase nebo restauraci.

29 km
Koupaliště Trutnov

Na Lukách, 541 01 Trutnov 1; Otevřeno v létě dle počasí. Bazén, vyhřívané laguny,tobogán, dětský bazén, dětské hřiště, restaurace

Informace v souvislosti s šířením nemoci Covid-19

V současné době platí pro ubytování v soukromí podmínka maximálního počtu 2 ubytovaných osob, nebo 1 rodiny.