Léto Zima

Chalupa Český les ZC 0176

Bez účasti pronajímatele
Chalupa Český les ZC 0176 Chalupa Český les ZC 0176 Chalupa Český les ZC 0176
Počet ložnic: 1
Počet lůžek: 10
Počet extra dětí: 1
Zobrazit na mapě

Cena objektu na týden vyprodáno

Ceny a objednat

Poloha

V západních Čechách, na okraji obce Díly, cca 10 km západně od městečka Domažlice a jen 10 km od hranic s Německem. Dům stojí na romantickém místě v krajinné oblasti zvané „Český les“, v nadmořské výšce cca 700 m n. m. Když otevřete branku vzadu na zahradě, stojíte přímo na kraji kilometry dlouhého lesa! V něm roste mnoho lesních plodů a hub, žijí zde srnky, jeleni, statný jezevec a další lesní zvířata a též několik (i chráněných) druhů ptáků jako tetřev (skutečná rarita). Les nabízí skvělou zábavu pro malé i staré. Také v zahradě s romantickou studánkou je příjemné pobývat. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst a pamětihodností – např. město Domažlice s hradem, šikmou věží a regionálním muzeem 10 km, zámky Trhanov 5 km, Horšov 13 km a Hostouň 13 km, zřícenina Poběžovice 7 km, městečko Klenčí pod Čerchovem s muzeem J. Š. Baara (řemesla, výroba místní keramiky) 3 km. Kolem domu se rozprostírá krásná příroda s úžasnými krajinnými scenériemi (rozhledna Čerchov 7 km). Přímo v obci Díly se začátkem července koná tradiční lidová pouť s taneční veselicí.
Vzdálenosti: Základní potraviny a restaurace v obci 150 m. Supermarket (Domažlice) 10 km. Koupaliště (Klenčí pod Čerchovem) 3 km, krytý bazén (Domažlice) 10 km nebo (Waldmünchen) 15 km. Sauna a fitness (hotel Sádek) 200 m, tenisové hřiště 500 m. Jízda na koních (Postřekov) 10 km. Koupání a provozování vodních sportů v jezeře (Podhájí) 8 km. Pronájem jízdních kol (horská kola) v obci 400 m. Kuželna 150 m. Rybaření (s povolenkou) v soukromém rybníku 1 km vzdáleném. Les přímo za zahradou.
Zimní info: Lyžařský areál Čerchov – Gibacht se sjezdovkou a upravenými běžeckými stezkami 7 km.

Ubytování

Volně stojící venkovský dům, v roce 2006 částečně zrenovovaný, jednoduše ale útulně zařízený. Vstup, chodba, obývací pokoj s velkým jídelním stolem (8 osob), krbem, televizí s DVD a jedním samostatným lůžkem. Jednoduchá otevřená kuchyně se dvěma varnými plotýnkami, lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Za závěsem stojí pohovka – lůžko pro 2 osoby (125 cm široké). Koupelna se sprchou a toaletou. V patře se nachází malá hala a prostorná ložnice se dvěma dvojlůžky, dvěma samostatnými lůžky a možností jedné přistýlky. Vytápění krbem. Prostorná zahrada je oplocená, k dispozici je zahradní nábytek – dřevěný stůl a lavice, přenosný gril, ohniště a pískoviště. Vlastní parkoviště.

Poznámka

Dětská postýlka na požádání. Jeden pes povolen. K dispozici je pračka. Povlečení vlastní s sebou nebo možnost zapůjčení za poplatek Kč 50,-/osoba. Na místě se hradí spotřeba elektrické energie nad 50 kWh za týden a poplatek za dřevo Kč 300,-/týden. Dům je vhodný pro maximálně 7/10 osob + 1 miminko. Mimo hlavní sezónu jsou možné i víkendové pobyty - cena Kč 5.598,- + spotřeba dřeva Kč 200,-/víkend.

Nenašli jste budoucí termín, který potřebujete? Zašlete nám poptávku

Galerie

Zajímavosti v okolí, které doporučujeme navštívit

Hodnocení zákazníků

Tento objekt zatím nebyl našimi klienty hodnocen.