Nabídněte Vaši chatu

Objekty v nejbližším okolí

Další objekty v nejbližším okolíZájmové body v nejbližším okolí


23 km
Zámek Kroměříž

Sněmovní náměstí 1; IV so-ne 9-16; V-IX denně 9-17; X so-ne 9-16

26 km
Koupaliště Duha Pozlovice

Pozlovice 162; Letní koupaliště v blízkosti Luhačovické přehrady. Plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, dětské hřiště, možnost občerstvení, WiFi internet, ohřev vody tepelným čerpadlem.

20 km
Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou. Kardiorehabilitační centrum. Léčba, relax, wellness.

22 km
Krytý bazén Kroměříž

Kroměříž, Obvodová 3965/17; Plavecký bazén, dětský bazén, solárium, masáže, sauna, parní sauna a fitcentrum.

21 km
Krytý bazén Přerov

Přerov, Kopaniny 852/2; Plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivka, masážní vana, sauna, parní komory.

14 km
Krytý bazén Steza Lázně Zlín

Hradská 888, Zlín; Bazén 50m, bazén 25 m a dětský bazén.

24 km
Koupaliště Valašské Meziříčí

Kouty 803, Valašské Meziříčí; Letní koupaliště

21 km
Aquapark Plovárna Hranice

Žáčková 2042; Letní koupaliště, vnitřní plavecký bazén, relaxační bazén s atrakcemi (divoká řeka, masážní lavice, vzduchová lehátka, vodní masážní trysky, sopka, chrlič vody), dětský bazén, tobogán, whirlpool, parní kabina.

28 km
Koupaliště Kojetín

Kojetín, Závodí 493; Otevřeno od června do srpna.

23 km
Koupaliště Bajda Kroměříž

Kroměříž, Na Sladovnách 1496/18; Plavecký bazén, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy a občerstvení; otevřeno od června do srpna.

13 km
Koupaliště Panorama Zlín

Zlín, Okružní; Letní koupaliště Panorama Zlín; bazén, relaxační bazén s masážními lavicemi,tobogán, skluzavky, dětský bazén, bufet.

14 km
Koupaliště Zelené Zlín

Dukelská 5413, Zlín; Letní koupaliště Zelené Zlín; bazén, dětský bazén, bazén s chrliči, lezecká stěna, tobogán, skluzavky, whirlpool, dětské hřiště, stolní tenis, bufet.

26 km
Koupaliště Penčice Přerov

Přerov - Penčice, Ke koupališti 96/4; Plavecký bazén se skluzavkou, dětský bazén s dětskou skluzavkou, travnatá plocha, nudistická terasa, občerstvení, hřiště na volejbal.

20 km
Koupaliště Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou, Bratrská; Plavecký bazén, dětský bazén a brouzdaliště, travnaté plochy, občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

17 km
Koupaliště Mikulůvka

Mikulůvka 65; Plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště, půjčovna slunečníků a lehátek, hřiště na plážový volejbal a badminton, petanque, stolní tenis, bufet. Otevřeno od půlky června do konce srpna.

5 km
Koupaliště Bystřice pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem, Sportovní 29; Městské koupaliště se nachází v městském parku Zahájené. K dispozici bazén se skluzavkou, dětský bazén s chrliči, volejbalové hřiště, kuželky a rychlé občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

17 km
Koupaliště Hulín

Hulín, Žižkova 174; Bazén se skokanskými můstky, dětské brouzdaliště, hřiště na beach volejbal, petanque, badminton, stolní tenis, dětské hřiště, občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

8 km
Koupaliště Osíčko

Osíčko 105, Bystřice pod Hostýnem; Plavecký bazén s tobogánem a vodními atrakcemi, dětské brouzdaliště, hřiště na tenis a volejbal, stolní tenis. Voda v bazénech je ohřívána tepelným čerpadlem na teplotu 24°C - 26°C.

19 km
Koupaliště Štěrkoviště Otrokovice

Otrokovice; Rekreační oblast Štěrkoviště s umělou vodní nádrží o rozloze 13 ha, která vznikla těžbou štěrku, k dispozici travnatá pláž s upravenými vstupy do vody, dvě dětská brouzdaliště se skluzavkami, tobogán, půjčovna šlapadel, volejbal, minigolf, možnost občerstvení.

20 km
Koupaliště Baťov Otrokovice

Otrokovice, Mánesova 1629; Vyhřívaný venkovní bazén a brouzdaliště, skluzavka, občerstvení, hřiště na volejbal, stolní tenis.

1 km
Koupaliště Rusava

Rusava 279; Plavecký bazén se skluzavkou, dětské brouzdaliště s vodním hřibem, tobogán, venkovní whirlpool s masážními lavicemi a tryskami. Voda v bazénech je vyhřívaná solárními kolektory. V areálu naleznete dětský koutek, asfaltové hřiště pro míčové hry, pískové hřiště pro plážový volejbal, ruské kuželky a bufet. Přístup na koupaliště je bezbariérový.

15 km
Koupaliště Louky Zlín

Zlín, Chlumská 396; Letní koupaliště

9 km
ZOO Zlín

ZOO Zlín-Lešná, Lukovská 112, 763 14 Zlín.

1 km
Ski Rusava

23 km
Květná zahrada Kroměříž

21 km
Koupaliště Přerov

Přerov, Kopaniny 852/2; Plavecký bazén, zážitkový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén a brouzdaliště, skluzavka, tobogán a dětské hřiště.