Léto Zima

Chaty a chalupy k pronajmutí 1000+ objektů

Apartmán České středohoří KH 0101 A

Krb Pro rybáře Pronájem kol v objektu TV Vlastní loďka nebo kajak Vlastní tenisový kurt nebo tenis do 100 m WiFi
Apartmán České středohoří KH 0101 A Apartmán České středohoří KH 0101 A Apartmán České středohoří KH 0101 A Zobrazit celou galerii
Počet ložnic: 1
Počet lůžek: 4
Zobrazit na mapě

Cena objektu na týden vyprodáno

Ceny a objednat

Poloha

V Krušných horách, na okraji maličké vesničky Číňov, v blízkosti řeky Ohře, cca 10 km severozápadně od města Žatec, asi 50 km od světoznámých lázní Karlovy Vary a jen 60 km od hranic s Německem. Od apartmánového komplexu je krásný daleký výhled do okolní krajiny, na louky a pole. Klidné místo s dobrými podmínkami k procházkám po okolí, jízdě na kole, hraní tenisu a téměř ideální oblast pro rybáře. Dům se nachází v malé obci, ve které stojí kolem návsi s malým rybníčkem jen asi 12 domů, z nichž téměř polovina slouží pouze k rekreačním účelům. Vesnicí neprochází žádná silnice, veřejná komunikace v obci končí a dále vedou už jen cyklostezky. V pracovní dny zde jezdí 5x denně autobus – zajišťuje spojení s okolním vesnicemi a s městem Žatec. Okolí nabízí bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití. Zámek Krásný Dvůr je vzdálen 18 km a zámek Klášterec nad Ohří 24 km
Vzdálenosti: Základní potraviny (Nové Sedlo) 3 km, supermarkety a restaurace (Žatec) 10 km a (Kadaň) 17 km. Koupaliště (Kadaň) 17 km a (Klášterec) 24 km. Krytý bazén (Chomutov) 24 km. Nové tenisové hřiště jen 100 m. Golfové hřiště (Krásný Dvůr) 18 km. Přehrada Nechranice s možností koupání a provozování vodních sportů 8 km. Pro rybáře – po dohodě s pronajímatelem je možné si zapůjčit hliníkovou loďku s elektromotorem. Pronajímatel sám je aktivní rybář a může na požádání zařídit rybářskou povolenku. Rybaření v pstruhových vodách v řece Ohře 500 m. Další možnost rybaření v přehradě Nechranice 8 km.
Zimní info: Lyžařský areál Pyšná 41 km, areál Mezihoří 39 km nebo areál Klínovec 50 km.

Ubytování

Obýváte malý apartmánový komplex, v roce 2008 kompletně přestavěný, původně statek s přístavbou a uzavřeným dvorem. Na dvoře se nachází hezká pergola s ratanovým a dřevěným nábytkem, přenosným grilem a ohništěm. Vlastní parkoviště ve dvoře. Bezbariérové apartmá v přízemí, všechny místnosti jsou v jedné úrovni. Vstup do haly, obývací pokoj se sedací soupravou (zároveň rozkládací dvojlůžko), jídelním stolem, krbovými kamny a televizí se satelitním příjmem. Otevřená kuchyně se sporákem, lednicí, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchou a toaletou. Ložnice s dvojlůžkem.

Poznámka

Domácí zvířata nejsou povolena. WiFi připojení k internetu (zdarma). Pronajímatelka má byt v přízemí apartmánového komplexu (pod apartmány KH 0102 A,B) a vlastní psa (baseta), který nemá rád konkurenci, ale je velmi milý a přátelský k lidem. Po dohodě s pronajímatelem a za poplatek je možné si zapůjčit 4 jízdní kola. V letních měsících je (v omezeném množství) spotřeba dřeva na topení a elektrické energie zdarma, v zimě se hradí na místě. Apartmá je vhodné pro maximálně 2/4 osoby.

Nenašli jste budoucí termín, který potřebujete? Napište o předobjednávku

Galerie

Zajímavosti v okolí, které doporučujeme navštívit