Nabídněte Vaši chatu

Objekty v nejbližším okolí

Další objekty v nejbližším okolíZájmové body v nejbližším okolí


22 km
Zámek Kroměříž

Sněmovní náměstí 1; IV so-ne 9-16; V-IX denně 9-17; X so-ne 9-16

16 km
Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou. Kardiorehabilitační centrum. Léčba, relax, wellness.

22 km
Krytý bazén Kroměříž

Kroměříž, Obvodová 3965/17; Plavecký bazén, dětský bazén, solárium, masáže, sauna, parní sauna a fitcentrum.

17 km
Krytý bazén Přerov

Přerov, Kopaniny 852/2; Plavecký bazén, dětský bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivka, masážní vana, sauna, parní komory.

19 km
Krytý bazén Steza Lázně Zlín

Hradská 888, Zlín; Bazén 50m, bazén 25 m a dětský bazén.

24 km
Koupaliště Valašské Meziříčí

Kouty 803, Valašské Meziříčí; Letní koupaliště

17 km
Aquapark Plovárna Hranice

Žáčková 2042; Letní koupaliště, vnitřní plavecký bazén, relaxační bazén s atrakcemi (divoká řeka, masážní lavice, vzduchová lehátka, vodní masážní trysky, sopka, chrlič vody), dětský bazén, tobogán, whirlpool, parní kabina.

26 km
Koupaliště Kojetín

Kojetín, Závodí 493; Otevřeno od června do srpna.

22 km
Koupaliště Bajda Kroměříž

Kroměříž, Na Sladovnách 1496/18; Plavecký bazén, dětský bazén, brouzdaliště, travnaté odpočinkové plochy a občerstvení; otevřeno od června do srpna.

17 km
Koupaliště Panorama Zlín

Zlín, Okružní; Letní koupaliště Panorama Zlín; bazén, relaxační bazén s masážními lavicemi,tobogán, skluzavky, dětský bazén, bufet.

18 km
Koupaliště Zelené Zlín

Dukelská 5413, Zlín; Letní koupaliště Zelené Zlín; bazén, dětský bazén, bazén s chrliči, lezecká stěna, tobogán, skluzavky, whirlpool, dětské hřiště, stolní tenis, bufet.

22 km
Koupaliště Penčice Přerov

Přerov - Penčice, Ke koupališti 96/4; Plavecký bazén se skluzavkou, dětský bazén s dětskou skluzavkou, travnatá plocha, nudistická terasa, občerstvení, hřiště na volejbal.

15 km
Koupaliště Lipník nad Bečvou

Lipník nad Bečvou, Bratrská; Plavecký bazén, dětský bazén a brouzdaliště, travnaté plochy, občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

18 km
Koupaliště Mikulůvka

Mikulůvka 65; Plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou, brouzdaliště, půjčovna slunečníků a lehátek, hřiště na plážový volejbal a badminton, petanque, stolní tenis, bufet. Otevřeno od půlky června do konce srpna.

1 km
Koupaliště Bystřice pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem, Sportovní 29; Městské koupaliště se nachází v městském parku Zahájené. K dispozici bazén se skluzavkou, dětský bazén s chrliči, volejbalové hřiště, kuželky a rychlé občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

16 km
Koupaliště Hulín

Hulín, Žižkova 174; Bazén se skokanskými můstky, dětské brouzdaliště, hřiště na beach volejbal, petanque, badminton, stolní tenis, dětské hřiště, občerstvení. Otevřeno od června do srpna.

7 km
Koupaliště Osíčko

Osíčko 105, Bystřice pod Hostýnem; Plavecký bazén s tobogánem a vodními atrakcemi, dětské brouzdaliště, hřiště na tenis a volejbal, stolní tenis. Voda v bazénech je ohřívána tepelným čerpadlem na teplotu 24°C - 26°C.

21 km
Koupaliště Štěrkoviště Otrokovice

Otrokovice; Rekreační oblast Štěrkoviště s umělou vodní nádrží o rozloze 13 ha, která vznikla těžbou štěrku, k dispozici travnatá pláž s upravenými vstupy do vody, dvě dětská brouzdaliště se skluzavkami, tobogán, půjčovna šlapadel, volejbal, minigolf, možnost občerstvení.

22 km
Koupaliště Baťov Otrokovice

Otrokovice, Mánesova 1629; Vyhřívaný venkovní bazén a brouzdaliště, skluzavka, občerstvení, hřiště na volejbal, stolní tenis.

5 km
Koupaliště Rusava

Rusava 279; Plavecký bazén se skluzavkou, dětské brouzdaliště s vodním hřibem, tobogán, venkovní whirlpool s masážními lavicemi a tryskami. Voda v bazénech je vyhřívaná solárními kolektory. V areálu naleznete dětský koutek, asfaltové hřiště pro míčové hry, pískové hřiště pro plážový volejbal, ruské kuželky a bufet. Přístup na koupaliště je bezbariérový.

19 km
Koupaliště Louky Zlín

Zlín, Chlumská 396; Letní koupaliště

13 km
ZOO Zlín

ZOO Zlín-Lešná, Lukovská 112, 763 14 Zlín.

5 km
Ski Rusava

23 km
Květná zahrada Kroměříž

17 km
Koupaliště Přerov

Přerov, Kopaniny 852/2; Plavecký bazén, zážitkový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén a brouzdaliště, skluzavka, tobogán a dětské hřiště.