Léto Zima

Chaty a chalupy k pronajmutí 1000+ objektů

Nabídněte Vaši chatu

Máte vlastní chatu, chalupu, domek, vilku s bazénem a uvažujete o jejím pronájmu? Spolupracujte s námi!

Pro naše pronajímatele nemovitostí zajišťujeme:

fajfka50

Komplexní služby

Zakládáme si na osobním kontaktu s každým pronajímatelem, zařídíme kompletní tvorbu prezenčních materiálů.

fajfka50

Komunikace s klienty

Jsme neustále k dispozici pro naše klienty, vyřizujeme veškeré dotazy a náležitosti spojené s pronájmem objektu.

fajfka50

Prezentace objektu

Zajišťujeme komplexní propagaci objektů v naší nabídce, využíváme efektivní formy reklamy a marketingové komunikace.

fajfka50

Zajištění úhrady pobytu

Vyřídíme všechny náležitosti spojené s úhradou pobytu, peněžní prostředky zasíláme na účet pronajímatele vždy předem.

fajfka50

Neseme odpovídající rizika

Zajišťujeme veškerá rizika související s pronájmem, přebíráme odpovědnost za plynulý průběh celého pronájmu.

fajfka50

Vyřizujeme veškeré reklamace a stížnosti

Případné reklamace a stížnosti řešíme ihned po jejich vzniku, dbáme na dodržení stanovených lhůt a v maximální možné míře snižujeme dopad možných sankcí včetně případné inspekce ze strany ČOI.

Jste v oblasti pronájmů chat a chalup nováčkem?

Pak Vám určitě poslouží následující průvodce plný rad, tipů, zkušeností a doporučení, jak pronajímat bez zbytečných starostí, abyste se v budoucnu vyhnuli případným komplikacím, problémům, nebo finanční újmě v podobě zničeného vybavení, neuhrazených pobytů, nebo právních sporů.

 Vážení majitelé nemovitostí

rádi bychom Vás po přečtení těchto řádek uvítali mezi naše partnery v oblasti pronájmu rekreačních objektů (chaty, chalupy, apod.) pro zahraniční i tuzemskou klientelu.

Díky našim dlouholetým zahraničním i domácím zkušenostem, naší široké databázi spokojených zákazníků, mnoholeté pravidelné inzerci a osobně prověřované kvalitě našich cenově přístupných objektů dosahujeme velmi vysoké vytíženosti.

Ochota, flexibilita, rychlost a diskrétnost jsou pro nás vedle osobního přístupu ke každému pronajímateli samozřejmostí.

Po obdržení vyplněného DOTAZNÍKU se při nejbližší příležitosti s Vámi telefonicky spojíme za účelem dohodnutí termínu naší osobní návštěvy, při které Vám rádi vysvětlíme možnosti spolupráce a stanovíme po dohodě s Vámi ceny za týdenní pobyty. Na naše náklady pořídíme kvalitní fotomateriál, včetně podrobného popisu Vašeho objektu a jeho okolí. Dále pořídíme cizojazyčné překlady, marketing a rozsáhlou inzerci. Možnost bezplatného zařazení do zahraničních barevných katalogů a na internet je pouze na základě smlouvy o zprostředkování rekreačních pobytů. Podmínky smluv jsou individuální, podle požadavků zahraničních partnerů. Obsazenost Vašeho objektu můžete sledovat.

Co musí Váš objekt splňovat?

Do naší nabídky rádi zařadíme Váš objekt, pokud bude splňovat minimálně tyto základní podmínky: pronájemcem by měl být vlastník, či spoluvlastník objektu. Objekty zařazujeme pouze pokud jsou celé k samostatnému obývání, bez majitele či dalších nájemců. V objektu musí téci teplá a studená voda, jak v koupelně tak i ve vybavené kuchyni. Podmínkou je dále splachovací WC, alespoň sprchový kout či vana se sprchou. V objektu by měl být obývací pokoj a samostatná ložnice. Zařízení musí být bezpečné, čisté a pohodlné.

Další faktory, které sice nejsou podmínkou, ale jednoznačně zvyšují poptávku jsou tyto: vlastní bazén (nejlépe zapuštěný), barevná televize se satelitním příjmem, video, DVD, automatická pračka, myčka na nádobí, pískoviště a houpačka pro děti, vlastní loďka k dispozici, tenisový kurt, stolní tenis, (horská) kola, možnost rybaření či jízdy na koni. Kávovar, varná konvice a mikrovlnná trouba je v současné době spíše samozřejmostí.

U objektů na zimní pronájem je podmínkou udržovaná přístupová cesta, pohodlné vytápění objektu a zejména možnosti provozování zimních sportů v nedalekém okolí.

Těšíme se na kontakt s Vámi a doufáme, že Vás budeme moci již brzy uvítat mezi naše stálé a spokojené partnery v oblasti pronájmu.

Tým firmy Agency InterBohemia s.r.o.

Osobní údaje

Jméno, příjmení, titul *

Adresa *

E-mail *

Telefon *

Informace o objektu

K pronájmu nabízím *

Adresa objektu *

Pokud jiný, uveďte jaký

Poblíž města *

Popis objektu *

Přiložte prosím fotografie interiéru a exteriéru (maximální velikost 2MB)

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4