Nabídněte Vaši chatu

Chaty a chalupy k pronajmutí

Náš TIP

Koupání a opalovačka jen kousek!

Chaty a chalupy - dovolená v ČR a SR

On-line katalog chat a chalup. Všechny chaty a chalupy, vily, apartmány, hájovny i statky v naší nabídce osobně prověříme a navštívíme tak, aby byla zaručena Vaše spokojenost.

Nemáte vlastní chatu nebo chalupu ?

A rádi byste vyrazili alespoň na týden užít si samoty, klidu a přírody ? Zkuste to s námi ! Stačí si projít náš katalog chat, chalup a apartmánů a párkrát kliknout myší.

K vaší spokojenosti pak zbývá už jen aby Vám vyšlo počasí jako tisícům našich klientů před Vámi a to je také jediná věc, kterou Vám (bohužel) nemůžeme zajistit.

Tak jen do toho – projděte si náš rozsáhlý katalog a vyberte si chatu nebo chalupu podle svého gusta. Udělejte první krok k vaší vysněné dovolené !  


Chaty a chalupy

InterBohemia - chaty a chalupy k pronájmu, dovolená v česku 2020

Nabízíme k pronájmu chaty, chalupy, penziony, apartmány, vilky, roubenky i jiné rekreační objekty. Kvalitní a přitom levné ubytování na horách i u vody v tuzemsku.

InterBohemia - chaty a chalupy k pronájmu, dovolená v česku 2020

Čeká vás krásná letní či zimní dovolená, v létě koupání v aquaparku nebo v přírodě či v zimě lyžování. Zajistíme vaše letní prázdniny a Silvestra si užijete na horách.

InterBohemia - chaty a chalupy k pronájmu, dovolená v česku 2020

Prožijte s námi nezapomenutelné prázdniny s dětmi i se psem. Nabízíme ubytování v soukromí, chaty a chalupy s bazénem, rekreační pobyty, penziony, apartmány.

7 důvodů, proč s námi chatu

Jistota správného výběru

Veškeré objekty v naší nabídce důvěrně známe, zakládáme si na osobní návštěvě a důkladné prohlídce nabízené nemovitosti, abychom Vám zajistili vysoký standard nabízených chat, chalup, domků s bazénem a dalších rekreačních zařízení. Vždy se tak můžete spolehnout na pravdivost informací a jistotou správného výběru.

Senzační katalog

Pravidelně pro Vás aktualizujeme a doplňujeme katalog nabízených chat a chalup, budujeme nejširší online tržiště nabízených prázdninových domků tak, aby si dle svých požadavků mohl vybrat skutečně každý. V každém regionu, kraji či okrese Vám můžeme nabídnout chaty, chalupy, domky a další objekty k pronájmu.

Komplexní pojištění odpovědnosti

V rámci nabízených služeb stále přemýšlíme, jak ještě lépe zkvalitnit nabízený servis, proto jsme v rámci každého pobytu nad rámec zákonem daných povinností zahrnuli komplexní pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě, za které neúčtujeme žádné další poplatky, ani jej nepromítáme do výsledných cen, to vše pro Vás, klienty zdarma jako poděkování za projevenou důvěru.      

Pojištění storna pro případ nemoci aj.

Týden před odjezdem náhle onemocníte, nebo z jiného závažného důvodu nemůžete odjet na Vaší vysněnou dovolenou? I na to jsme mysleli, a proto všem klientům poskytujeme pojištění pro případ storna krátce před nájezdem. To vše opět zdarma a jako poděkování za to, že jsme se stali Vaším partnerem při výběru dovolené na chatě či chalupě v Česku.        

Možnost platby s příspěvkem zaměstnavatele

Máte nárok příspěvku na dovolenou od vašeho zaměstnavatele, nebo jiné zaměstnanecké benefity? Váš pobyt můžete uhradit prostřednictvím faktury vystavené vašemu zaměstnavateli, či formou programu Benefit plus, poukázkami SODEXO, Edenred, Benefity a další. Požadavek na využití zaměstnaneckých benefitů nezapomeňte uvést do poznámky při objednání pobytu.        

Dovolená na míru

Máte speciální požadavky při realizaci vaší dovolené? Rádi se pokusíme vám vyjít vstříc. Pro komunikaci můžete využít telefonní spojení, online chat či zprávy na naší Facebookové stránce

Tradice a zkušenost

V oboru úspěšně fungujeme již 27 let od založení společnosti v roce 1990. Za uplynulou dobu důvěrně známe mnohé požadavky našich klientů a stále se snažíme přizpůsobovat naší nabídku na míru vašim potřebám a touhám. Uplynulé roky již prověřili naše schopnosti zajistit krásnou dovolenou na chatě či chalupě v Česku a budeme rádi, pokud si při výběru vaší dovolené zvolíte právě nás, stejně jako statisíce klientů před vámi. Naším cílem je vaše krásná, nezapomenutelná a ničím nerušená dovolená.