Léto Zima

Chaty a chalupy k pronajmutí 1000+ objektů

Nabídněte Vaši chatu k pronájmu

Vážení majitelé nemovitostí,

rádi bychom Vás po přečtení těchto řádek uvítali mezi naše partnery v oblasti pronájmu rekreačních objektů (chaty, chalupy, apod.) pro zahraniční i tuzemskou klientelu.

Díky našim dlouholetým zahraničním i domácím zkušenostem, naší široké databázi spokojených zákazníků, mnoholeté pravidelné inzerci a osobně prověřované kvalitě našich cenově přístupných objektů dosahujeme velmi vysoké vytíženosti.

Ochota, flexibilita, rychlost a diskrétnost jsou pro nás vedle osobního přístupu ke každému pronajímateli samozřejmostí.

Po obdržení vyplněného DOTAZNÍKU se při nejbližší příležitosti s Vámi telefonicky spojíme za účelem dohodnutí termínu naší osobní návštěvy, při které Vám rádi vysvětlíme možnosti spolupráce a stanovíme po dohodě s Vámi ceny za týdenní pobyty. Na naše náklady pořídíme kvalitní fotomateriál, včetně podrobného popisu Vašeho objektu a jeho okolí. Dále pořídíme cizojazyčné překlady, marketing a rozsáhlou inzerci. Možnost bezplatného zařazení do zahraničních barevných katalogů a na internet je pouze na základě smlouvy o zprostředkování rekreačních pobytů. Podmínky smluv jsou individuální, podle požadavků zahraničních partnerů. Obsazenost Vašeho objektu můžete sledovat sami na příslušných webových stránkách.

CO MUSÍ VÁŠ OBJEKT SPLŇOVAT ?

Do naší nabídky rádi zařadíme Váš objekt, pokud bude splňovat minimálně tyto základní podmínky: pronájemcem by měl být vlastník, či spoluvlastník objektu. Objekty zařazujeme pouze pokud jsou celé k samostatnému obývání, bez majitele či dalších nájemců. V objektu musí téci teplá a studená voda, jak v koupelně tak i ve vybavené kuchyni. Podmínkou je dále splachovací WC, alespoň sprchový kout či vana se sprchou. V objektu požadujeme obývací pokoj a minimálně dvě ložnice s pěti lůžky. Zařízení musí být bezpečné, čisté a pohodlné.

Další faktory, které sice nejsou podmínkou, ale jednoznačně zvyšují poptávku, jsou tyto: vlastní bazén (nejlépe zapuštěný), barevná televize se satelitním příjmem, video, DVD, automatická pračka, myčka na nádobí, pískoviště a houpačka pro děti, vlastní loďka k dispozici, tenisový kurt, stolní tenis, (horská) kola, možnost rybaření či jízdy na koni. Kávovar, varná konvice a mikrovlnná trouba je v současné době spíše samozřejmostí.

U objektů na zimní pronájem je podmínkou udržovaná přístupová cesta, pohodlné vytápění objektu a zejména možnosti provozování zimních sportů v nedalekém okolí.

Těšíme se na kontakt s Vámi a doufáme, že Vás budeme moci již brzy uvítat mezi naše stálé a spokojené partnery v oblasti pronájmu.

Tým firmy Agency InterBohemia s.r.o.

Osobní údaje

Jméno, příjmení, titul *

Adresa *

E-mail *

Telefon *

Informace o objektu

K pronájmu nabízím *

Pokud jiný, uveďte jaký

Adresa objektu *

Poblíž města *

Popis objektu *

Přiložte prosím fotografie interiéru a exteriéru (maximální velikost 2MB)

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4